Skip to main content

آپلود فایل

مقدمه

آپلود فایل برای ساخت اپ بدون استفاده از ریپوی گیت هاب یا گیت‌لب است، به این صورت که فایل ها و فولدر های اپ مورد نظر جهت دیپلوی، درقالب یک فایل Zip بارگذاری می‌شود.

درصورتی که داکر فایل دارید می‌توانید از بخش ساخت اپ با داکرفایل نوع اپ آپلود فایل را انتخاب کنید و اگر می‌خواهید از اپ های آماده استفاده کنید در بخش ساخت اپ بدون داکر فایل، نوع اپ مورد نظر را انتخاب و به تب اپلود فایل مراجعه کنید.

ساخت اپ در دارکوب

پس از تعیین نوع اپ و وارد شدن به تب آپلود فایل با صفحه انتخاب فایل مواجه میشوید:

select-file-to-upload

با کلیک بروی باکس انتخاب فایل یا کشیدن فایل و رها کردن روی این باکس میتوانید فایل مورد نظر را جهت آپلود انتخاب کنید. فرمت فایل موردنظر باید Zip و اندازه‌ی فایل نباید بیشتر از 20MB باشد. با کلیک بروی گزینه «تنظیمات اپ» به صفحه تنظیمات اپ هدایت می‌شوید.

در صفحه‌ی تنظیمات اپ گزینه هایی برای اپ شما پیشنهاد داده شده است که می‌توانید آنها را تغییر دهید:

app-settings

درصورتی که از نوع اپ های آماده استفاده کرده باشید به صفحه تنظیمات ساده هدایت می‌شوید:

simple-app-settings

که شامل تنظیماتی از جمله نام اپ دستور اجرایی و آدرس زیر دامنه می‌باشد که بر حسب نیاز می‌توانید استفاده کنید. سپس گزینه «انتخاب پلن» را انتخاب کنید تا به صفحه نهایی ساخت اپ هدایت شوید.

در این صفحه فضای نامی مورد نظر و پلن خود را انتخاب کنید و در پایین صفحه اگر نیاز به دیسک دارید آن را اضافه کنید.

add-disk

با زدن دکمه «ساخت اپ» اپ شما دیپلوی و فرایند اپلود شروع می‌شود. سپس در تب Builds می‌توانید لاگ بیلد خود را ببینید.

برای آپدیت اپ مورد نظر می‌توانید در بخش «اطلاعات عمومی» با مراجعه به قسمت «آپدیت فایل» نسبت به آپلود فایل های جدید اقدام کنید. بعد از آپلود موفق، فرایند build برای فایلهای جدید آغاز می‌شود و پس از اتمام آن، اپ شما به روز می‌شود.

update-file